O nás

Provozovatel portálu proxima-reality.cz je společnost Proxima Finance s.r.o. Jedná se poradenskou kancelář se specializací na prodej nemovitostí a developerských projektů, hypoteční úvěry, firemní úvěry, projektové financování a administraci akvizic.

Základní informace o Proxima Finance s.r.o.

  • Nezávislá společnost znamená, že jsme zcela bez závazků ke konkrétní finanční instituci. Stojíme v oblasti financí mezi dvěma stranami: stranou nabídky, kterou tvoří finanční instituce se svými produkty, a stranou poptávky, kterou tvoří naši klienti se svými potřebami, cíli a přáními.
  • Naše činnost spočívá ve zprostředkování vzájemně prospěšného obchodu mezi oběma stranami. Na straně nabídky analyzujeme finanční produkty a klientům pak pomáháme najít, co je pro ně v daném období finančně smysluplné a co už ne. Naší nejdůležitější rolí je být opravdovým průvodcem na cestě k finanční nezávislosti a přinášet lidem peníze navíc.
  • Pro svou činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky.
  • V oblasti realit se snažíme o individuální přístup s cílem uspokojit nabídku nebo poptávku klienta. Věnujeme se administraci developerských projektů včetně financování výstavby s následným prodejem bytů a financování koncových klientů.
  • Zabýváme se administrací nákupu a prodeje firem včetně financování a právních služeb spojených s fúzí.

Kontakt

PhDr. Jan Vlček, MBA
Jednatel společnosti
tel.: +420 724 215 723
e-mail: vlcek@proxima-reality.cz

logo proxima finance

Navštivte také náš web zaměřený na finance
www.proxima-finance.cz